Stavby pro bydlení

Společnost PaPP provádí výstavbu rodinných domů nižší i vyšší kategorie. Nabízí široké technické, personální a technologické zázemí velké společnosti a do staveb rodinných domů přenáší zkušenosti z realizací velkých projektů.

U staveb rodinných domů společnost PaPP klade stejně jako jinde důraz především na kvalitu a preciznost výsledného díla. Samozřejmostí je přitom účinná spolupráce s investorem a ohled na jeho požadavky a přání. Při realizaci rodinných domů je dbáno na spojení požadavků na modernost používaných materiálů, technologických postupů a zájmů ekologických a environmentálních se zájmy konkrétního zákazníka a jeho individuálními potřebami.

Společnost PaPP zajistí při stavbě rodinného domu komplexní souhrn prací a služeb, jež je nutné poskytnout – od terénních a jiných přípravných prací a samotné stavby až k dokončovacím pracím při průběžném dohledu nad kvalitou díla.

Cílem společnosti PaPP je také v případě rodinných domů přenášet zajímavé projekty do realizace v profesionální kvalitě tak, aby byla zajištěna maximální spokojenost zákazníků s ohledem na jejich představy a požadavky.

Kontaktujte nás

PaPP, spol. s r.o.

Za Tratí 1154

686 01 Uherské Hradiště

Email

pappuh@pappuh.cz

Telefon

+420 572 551 360