Ve své činnosti se obchodní úsek specializuje na adiabatické chlazení, teplovzdušné a sálavé vytápění průmyslových a sportovních hal teplovodními, plynovými a elektrickými spotřebiči. Na českém trhu exklusivně zastupujeme italské firmy Blowtherm SpA a Impresind srl již od roku 1995. Jsme také jedním z prodejců výrobků italské firmy Carlieuklima SpA. Kvalita a spolehlivost výrobků je zaručena značkou kvality CE a integrovaným systémem kvality.

Vytápění

Nejširší sortiment produktů spadá právě do této kategorie. Nabízíme různé varianty instalací produktů zavěšením na stěnu, pod strop, stacionární nebo ležaté pro vnitřní nebo venkovní instalaci, s různými typy ohřevu jako teplovodní, plynové či elektrické.

Adiabatické chlazení ColdAIR

Úplnou novinkou v našem sortimentu je realizace chladicích zařízení, kterými jsou odpařovací chladiče vzduchu ColdAIR.

Mimo vlastní prodejní činnost spolupracujeme s celou řadou montážních firem v rámci celé České republiky i na Slovensku. V návaznosti na obchodní zastoupení máme v jednotlivých regionech i servisní centra. Vedle spokojenosti zákazníka s našimi výrobky se snažíme dosáhnout vysoké operativnosti v servisní činnosti. Servis poskytujeme do 48 hodin. Doufáme, že naše nabídka Vás zaujme a těšíme se na bližší obchodní spojení a spolupráci.