Také ve stavebnictví platí, že najít seriózní firmu není právě snadné. Ale naštěstí jsou i dodavatelé, kteří po celou dobu existence velmi dbají na své dobré jméno, jednají korektně a mohou se pochlubit mimořádnou finanční stabilitou a důvěryhodností. Právě mezi takové dodavatele můžeme zcela jistě zařadit společnost PaPP, která v rámci hodnocení CZECH TOP 100 získala cenu stability CZECH STABILITY AWARD. Jde o nejvyšší možné ocenění, kterého lze dosáhnout.

Pokud si investor objedná stavební práce, jistě chce vsadit na firmu stabilní, která provede objednanou činnost co nejlépe, ve sjednaném termínu a v co nejvyšší kvalitě, a pokud se vyskytne nějaká vada, firma oprávněnou reklamaci uzná a v co nejkratším termínu ji opraví. Případů, kdy firma sice zakázku dostavila, ale posléze zkrachovala a zákazník najednou neměl kde řešit případné reklamace, není bohužel málo.

Jak tedy poznat, že jde o firmu té nejlepší kvality? Pomoci mohou objektivní ukazatele a také to, nakolik je firma otevřená zveřejnit dostatek informací o výsledcích svého hospodaření. Tato kritéria pak slouží pro posouzení zdraví firmy a následně udělení CZECH STABILITY AWARD, tedy České ceny stability. Společnost PaPP dosahuje trvale skvělých výsledků, díky kterým vyniká mezi ostatními firmami z oboru. Jen 0,8% stavebních firem dosáhlo v uplynulém roce podobných výsledků!

Pokud si vyberete pro realizaci stavby firmu PaPP, pak je jistě potěšitelné vědět, že určitě nehrozí žádné riziko, což dokazuje dosažená hodnota pravděpodobnosti jejího úpadku 0,02%! PaPP obhájila certifikaci CZECH STABILITY AWARD v kategorii AAA – VYNIKAJÍCÍ. Metody hodnocení jsou přitom zcela exaktní. Hodnotí se zejména finanční síla společnosti, produktivita práce, platební morálka aj.
Všechna tato data potvrdila, že společnost PaPP se těší mimořádnému zdraví a že partnerství s ní je tedy nepochybně trefa do černého.

30. ledna 2017